שאלות ותשובות

הרשמה והתחברות

+
על מגיש הבקשה להיות עוסק פטור / עוסק מורשה / חברה שהתאגדה בישראל / שותפות שנרשמה בישראל / אזרח ישראלי בגיר (להלן "אדם פרטי").
+
נכון להיום, ההצטרפות לתוכנית ללא עלות וכרוכה בבדיקה של החברה.
+
כל בקשה נבדקת כ-3 ימי עסקים, בזמן הזה אנו בוחנים את אפשרויות הפעילות של המשתתף,
ההצטרפות מותנת, בשליחה של טופס ניכוי מס במקור וטופס אישור ניהול ספרים כחוק, ככל שתשלחו לנו בהקדם את הפרטים נוכל להאיץ את תהליך האישור בהקדם.
+
כן, באם המשתתף הינו אדם פרטי עליו לשלוח צילום ת.ז וקישור לפרופיל פייסבוק או רשת חברתית אחרת לתיבת הדואר האלקטרוני aff@ksp.co.il.
כמו כן, תהליך המימוש הוא שונה בחשבון עסקי
אדם פרטי יהיה ראשי לבצע עד חמישה מימושים בשנה קלנדרית כפוף לסכום המינימום למשיכה שהוגדר לעיל.
בקשת מימוש שתוגש עד ה-10 לחודש תשולם בהעברה בנקאית או כזיכוי לרכישה באתר האינטרנט לכל המאוחר עד לתום החודש הקלנדרי
יבוצע ניכוי במקור בהתאם לשיעור ניכוי עבור שירותים ונכסים (30%). במידה ויציג המשתתף אישור תיאום מס, יבוצע הניכוי במקור בהתאם לשיעור הנקוב באישור שהוגש.
+
בתהליך הרישום כל הפרמטרים חשובים לרבות סיסמה מורכבת מספרות, מספרים וסימנים מיוחדים, בדקו שכל הפרטים מלאים, אם עדיין אתם חווים קשיים ברישום שלחו אלינו מייל אל aff@ksp.co.il ונבדוק את זה.
+
על משתתף להיות פעיל בתוכנית, במידה ואנו מזהים חוסר פעילות מספר ימים אנו מבצעים הקפאה של החשבון במידה ואתם רוצים לפתוח את ההקפאה שלחו אלינו מייל אל aff@ksp.co.il ונבדוק זאת.
+
אם בוצעו יותר מ-5 ניסיונות התחברות במערכת, המערכת חוסמת אתכם לתקופה של 15 דקות , נסו מאוחר יותר להתחבר אם אתם עדיין לא מצליחים להתחבר למערכת אתם יכולים לבצע שיחזור סיסמה.
+
אתם רשאים לצאת מתוכנית הפרסום השיתופית בכל עת. עליכם לשלוח לנו הודעה במייל על כך אל כתובת aff@ksp.co.il.
+
החברה שומרת לעצמה הזכות להקפיא באופן מיידי חשבון משתתף וזאת לרבות, אך לא רק, במידה ויעלה חשש לפעילות שאינה כשרה או שאינה עולה בקנה אחד עם מהות התוכנית לרבות אך לא רק במקרים של הפצת המדיה באתרים בעלי תוכן פוגעני, פורנוגרפיה או שעלולים להוביל לפעילות פלילית וכן במקרים בהם יש חשש לשימוש לרעה במערכת תוכנית הפרסום השיתופית.
+
יתרת זכאות שלא נדרשה במשך 12 חודשים קלנדריים תחולט. בחלוף 10 חודשים בה התקיימה יתרה שלא נדרשה תמסר הודעה למשתתף באזור האישי שלו ובאמצעות דואר אלקטרוני שצויין בפתיחת החשבון.

כסף, תגמולים והמרות

+
מכיוון שמדובר במוצרים מאוד דינמיים הפריטים נגמרים מהמלאי מעת לעת ולפעמים יורדים מהמערכת, בפאנל הניהול שלכם אתם יכולים לראות את הסטטוס של המוצר אם הוא פעיל או לא פעיל, במידה ואתם רואים שהמוצר כבר לא פעיל אתם יכולים לבחון אפשרות להוריד אותו או לעלות הודעה אחרת למוצר מתוגמל. אך אל דאגה, אם הפריט כבר לא במלאי במידה ומשתתף יגיע אליו הוא יופנה למוצר אחר או לאתר הראשי ובכל מקרה אם יבצע כל הזמנה שהיא במערכת למוצר אחר שמוצע בתוכנית (ללא קשר לקישור הישיר ששלחתם לו) אתם תתוגמלו בהתאם.
+
כל ההזמנות שנעשות במערכת מופיעות מייד לאחר סליקת האשראי
הזמנות המתבצעות פיזית בסניף או בהזמנה לסניפי אילת אינן מתוגמלות במערכת.
+
המודל עליו אנו פועלים הוא תגמול תמורת הזמנה משולמת, כל הזמנה שמבוצעת במערכת מצריכה בדיקה שלא בוצע זיכוי עליה במסגרת 14 יום ומכאן כל הזמנה נמצאת בבדיקה עד שחולף הזמן ואז התמורה בגינה תהפך להיות יתרה זמינה למשיכה.
+
לא, תוכנית הפרסום השיתופית עובדת אך ורק על מכירות אינטרנטיות ולא מכירות פיזיות בסניף, אם לקוח עשה עיסקה בסניף היא לא תתוגמל. אם היא נעשתה במסגרת הזמנה אינטרנטית ושולמה באתר כראוי והלקוח רק יבחר איסוף בסניף אז כן תתוגמלו.
+
משיכת כסף ניתנת החל מ-250 שקלים , במידה ועברתם את הסכום יופיע לכם כפתור לחצו כאן למשיכה שבו תוכלו לבצע משיכה של כסף.
+
סכום הכסף המתוגמל הוא סכום ברוטו, זאת אומרת לא כולל מע"מ ולא כולל ניכויים כחוק.
אם אתה משתתף המוציא חשבונית (עוסק מורשה / חברה בע"מ) תקבל את הסכום בתוספת מע"מ קרי, אם יש לך 1000 שקל בחשבון תצטרך להוציא חשבונית על סך 1170 שקלים וזה הסכום שתקבל לחשבון לפני ניכוי מס כחוק.
אם אתה עוסק פטור, אין צורך בתוספת מע"מ ותצטרך להוציא קבלה על הסכום המופיע בניכוי מס כחוק.
+
לא, רק הזמנות מאושרות ניתנות למשיכה. קרי, מה שנמצא בלשונית יתרה למשיכה בארנק שלי.
+
מי שבוחר לקבל זיכוי לרכישה באתר KSP מקבל הטבה נוספת של 5% על הסכום שהתבקש למשיכה.
+
אנו פועלים כחוק, והניכויים בהתאם לטופס ניכוי המס שלך. לכן במידה והמידע שגוי או לא מעודכן אתה מוזמן לשלוח לנו טופס ניכוי מס מעודכן שנעדכן את אחוז הניכוי בהתאם והסכום יתעדכן בהתאם.
+
לא.
+
לא, חל איסור להשתמש בקישור לרכישה פרטית. פעולה שכזאת יכולה לגרום לחשבון שלכם להיחסם.
+
לא, התוכנית לא מזכה עבור הזמנות שבוצעו הן בסניף והן באתר בהזמנת שריון לסניף אילת.

שאלות ותשובות בנוגע לאיסורים ואפשרויות

+
כעת על פי התקנון אין איסור שימוש בבפופ-אפ, לכן התשובה היא כן.
+
שימוש ברשימת דיוור חייב להיות לפי חוקי מדינת ישראל, בנוסף לכך, אין לציין שהשולח הוא KSP ו\או להציג עצמכם כסוכנים של KSP או להשתמש בדומיין או בלוגו של KSP. כל זאת ועוד מבלי לפגוע בתקנון עצמו.
+
חל איסור מוחלט להשתמש בכל הביטוים של KSP בכל הווריציות שלה ובכל השפות, אין להשתמש בדומיין או בלינק או בלוגו של KSP בפרסום, ניתן לפרסום באופן פרטני מוצרים או בנק מוצרים ללא קשר לשימוש בשם החברה או הפרטים שלה. מילים אסורות לדוגמא: (קיאס פי ksp לדפ קספ קיאספי קי אס פי קספי קייאספי kspץcoץil קיי אס פי לדפץבםץןך ק ס פ לדפץבםץןך קספי kzp лыз ксп לפד )
+
בלי לגרוע מסעיף 5ג'בתקנון, להלן הבהרה כי חל איסור בקבלת טרפיק מאתרי סקס \ נשק \ אלכוהול וכדומה. כל טרפיק שכזה יוביל לחסימת החשבון באופן מידי
+
חל איסור שליחת ספאם מכל שהוא הן במייל והן בכל ערוץ אחר במדיה.
+
חל איסור מוחלט להתמיע קוקיז דרך צד' שלישי שלא מודע לכך, כל פעילות שכזאת תגרום לחסימה וחילוט במקרה של הפרה.
+
לא
+
לא, רק בבאנרים עצמם מותר להשתמש כמו שהם מופיעים.

שימוש בפאנל הניהול

+
בכניסה למערכת יש לעבור בתפריט הראשי ללשונית "מוצרים לקידום" ולבחור את המוצרים שאתם רוצים לקדם, כל מוצר מקבל קישור ייחודי עבורו. כל אדם שיכנס לאתר דרך הקישור הזה יוטמע לו פיקסל אשר יעיד שבמידה והוא מסיים הזמנה היא תעדכן אצלכם במערכת.
+
החל מתאריך 08/11/2017 זמן הפיקסל נשאר במחשב הלקוח למשך 4 ימים. מה שאומר שגם אם משתמש נכנס דרך הקישור שלכם וחזר אחרי יומיים (גם לא דרך הקישור שלכם) עדיין תתוגמלו בהתאם לתגמול של אותו מוצר. וזאת כל עוד לא נכנס דרך קוד משתתף אחר או פעילות אחרת שמקודמת ברשת.
+
קוד המשתתף הוא חד ערכי ולא ניתן לתגמל 2 משתתפים במקביל, לכן, הקישור האחרון שדרכו נכנסו הוא הקישור המתוגמל.
+
בפאנל הניהול הנתונים משקפים מידע של אותו חודש בו אתם נמצאים כרגע בלשונית הארנק שלי תוכלו לראות דוח מרוכז של כל העסקאות שנעשו במערכת והטיפול שלהם.
+
במערכת ישנו אזור המיועד לבעלי אתרים, אם יש לכם מקום לשים פרסומות באנרים באתר, אתם יכולים להטמיע באתר שלכם קוד קל ופשוט ולקבל כל הזמן את המוצרים המקודמים באופן אקראי במערכת בלי צורך לחפש כל הזמן מוצרים במערכת. כל שתצטרכו לעשות זה להטמיע את הקוד ולשכוח ממנו ולבדוק את הפאנל הניהול לגבי קליקים, המרות וצפיות.
+
בפאנל הניהול ישנה לשונית מוצרים לקידום, שם ישנם כל המוצרים שניתנים כרגע לקידום באתר, אם יש מוצר שאתם רוצים לקדם שאינו נמצא בלשונית הזאת, אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה דרך טופס יצירת קשר ואנו נבדוק אם יש אפשרות לעשות את זה.
+
קישורי השיתוף עובדים למי שיש את התוכנה פתוחה, אם תתקינו ווצאפ במחשב או תפתחו את הפאנל ניהול דרך הסלולרי עם תוכנת ווצאפ פתוחה הקישור יעבוד, הדבר נכון גם לשאר אפשרויות השיתוף המהיר.
+
אפשר להשתמש בכל הבאנרים או המידע שמופיע במערכת, אם אתם יוצרים באנרים אחרים הם צריכים לעבור אישור שלנו בכתובת המייל aff@ksp.co.il
+
הקוקי נשאר 4 ימים אצל מחשב הלקוח, וזאת בתנאי שלא נכנס דרך קישור אחר של אפילייט אחר.או דרך פרסום אחר רק האפילייט האחרון שדרכו נכנסו לקישור מתוגמל בסופו של דבר.
+
זה משתנה בין מוצר למוצר, במערכת הניהול יש לכם מאות מוצרים במקבצי תגמולים שונים, כל מוצר ומוצר מתוגמל שונה בהתאם למה שניתן לתת עליהם. המערכת מאוד דינמית וכל הזמן המוצרים ישתנו ויתווספו.
בנוסף לכך, הקישורים שלכם בחלק מהמקרים נותנים הנחות שלא קיימות באתר בכלל, קרי, אם מישהו יכנס דרך הקישור שלכם המחיר שלו בעגלת הקניות ירד בנוסף למחיר שיש באתר.
+
בסוף כל קישור קיים במערכת, תצטרך להוסיף: &lang=ru לשפה הרוסית או &lang=en לשפה האנגלית.