הצטרפו לתוכנית הפרסום השיתופית של KSP אקספרס

קדמו מאות מוצרים שבתוכנית והתחילו להרוויח כסף!


כמה סיבות, למה כדאי להצטרף עוד היום

כולם יכולים להצטרף
בעל אתר או בלוג? אושיית פייסבוק או אינסטגרם? טכנאי מחשבים? מומחה פרסום תותח? עם תוכנית השיתופים של KSP אתם יכולים להרוויח כסף. פרסמו באנרים או קישורים למאות מוצרים והרוויחו כסף... הרבה כסף!

הטמעה במהירות ובקלות
אתם במרחק 3 קליקים בדיוק מלהתחיל לקבל קישורים ובאנרים המוכנים עבורכם. כל שנותר הוא רק לבחור את המוצרים שאתם רוצים לקדם או לקבל קישור למוצרים אקראים לקבל קישור ייחודי של קוד השותף ולהפיץ אותו לעולם.

מקבלים כסף לחשבון הבנק!
עבודה מהבית מעולם לא היתה קלה כל כך ומתגמלת, אנו מתגמלים על כמעט כל המוצרים באתר ועד 35% תלוי במוצר, אתם יכולים לקבל כסף לחשבון הבנק או לקבל זיכוי לקניות באתר האינטרנט של KSP בתוספת 5% לסכום שצברתם.הקישורים שלך שווים יותר
הקישור שלכם שווה יותר, בניגוד לתוכניות אחרות, אצלנו אורך החיים של הקישור שלכם ארוך מהרגיל. ונשמר במחשב הלקוח הפוטנציאלי למשך 4 ימים בהם אם יכנס ויזמין מוצר גם אם הוא מוצר אחר (שנמצאים במסגרת התגמול) עדיין תתוגמלו על ההזמנה שיבצע. גם אם לא יכנס שוב דרך הקישור.

פאנל ניהול קל ונוח
כל המידע אצלכם בפאנל ניהול נגיש קל ומהיר, תוכלו לעקוב אחרי כל הכניסות, קליקים וההזמנות שבתהליך ויתבצעו דרככם בזמן אמת וגם למשוך כסף כשתרצו בכך.

אושיות אינסטגרם ופייסבוק
יש לכם עוקבים רבים? אתם בעלי השפעה? אתם מתאימים לתוכנית, הרשמו לתוכנית פרסמו מוצרים (אם תצטרכו עזרה בצילומים אנחנו תמיד מוכנים לעזור) קדמו מכירות וקבלו כסף