שם המוצר: מיקרופון בחיבור Blue Snowball Classic USB בצבע שחור
מספר מוצר: 51751
תאריך תוקף: 07-12-2019
מחיר אשראי: 389 ₪
עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו בצירוף תעודת זהות וחתימה.

אחריותשנה אחריות על-ידי היבואן הרשמי
דגםSnowball Classic
מק''ט836213001912
סקירהמיקרופוני USB הידידותיים ביותר לכל יישום
Blue Snowball, משפחת מיקרופוני USB הפופולרית בעולם, ליישומיים ווקאליים, מוזיקה, הפקות מולטימדיה ומשחקים ברמה אולפנית. Snowball ו-Snowball iCE מפגינים את טכנולוגיית הקונדנסר Blue המובילה בענף, המאפשרת העברת צליל טבעי ביותר ישירות למחשב. ובזכות חיבור ה-USB הפשוט וההפעלה הידידותית בסגנון הכנס-הפעל לא דרוש שום ציוד נוסף – פשוט חבר והתחל בהקלטה או בהזרמה (Streaming) באיכות מדהימה.

הקלטת קולות, כלי נגינה, פודקאסטים ועוד ברמה אולפנית
מיקרופוני USB מסדרת Blue Snowball מביאים לאולפן הביתי שלך את המורשת של Blue שכבשה את האולפנים והאמנים המובילים בעולם. מעתה תוכל גם אתה להפיק צליל באיכות אולפנית ללא מאמץ. Snowball iCE מפגין קפסולת קונדנסר יחידה להפקה ווקאלית באיכות גבוהה, ואילו Blue Snowball כולל קפסולה זוגית ייחודית המבטיחה צליל עשיר ומפורט בכל יישום.
אין פשוט מזה
מעוניין בצליל אולפני בקלות ובמהירות? קיבלת. איכות הצליל המעולה וקלות התפעול של משפחת Blue Snowball הופכים אותם למיקרופוני ה-USB המובילים בענף להקלטת פודקאסטים ולהקלטה באמצעות מחשב. בצדק – Blue Snowball ו-Blue Snowball iCE מאפשרים לך להקליט ולהזרים צליל ברמת פירוט מדהימה כבר מהרגע הראשון; הוצא אותו מהאריזה, חבר למחשב Mac או PC והתחל בעבודה. קלי-קלות ללא שום סרבול מיותר.

ממשחקי וידיאו ועד VoIP
מיקרופוני USB מסדרת Blue Snowball הם הפתרון המושלם להזרמת שמע בזמן אמת באיכות מהממת. הרם את רף המקצוענות של ערוץ ה-Twitch שלך והענק לו איכות שמע חסרת פשרות. טפל ביישומי VoIP ובשיחות ועידה בלי להחמיץ שום פרט. כל מיקרופון Blue Snowball עונה על צרכיך בצורה מדויקת, וכל פרויקט הוא הצלחה מובטחת.

המיקרופון הוורסטילי למגוון מקורות צליל
Blue Snowball הוא המיקרופון המושלם להקלטה בעזרת מחשב ולהזרמה (Streaming). הוא מאפשר לך לבצע את כל סוגי הפרויקטים בצורה גמישה, ורסטילית וכמובן – באיכות צליל חסרת פשרות. לרשותך שלוש תצורות קליטה: קרדיואיד (כיוונית), אומני (רב-כיוונית) וקרדיואיד (כיוונית) עם רפידת הנחתה -10dB, לכל מצב הקלטה.
CARDIOID WITH -10DB PAD: צריך לטפל במקור צליל עוצמתי במיוחד? הגדרה זו מפחיתה את רגישות המיקרופון, כדי שכלי הנגינה או הזמרים הקולניים ביותר ייקלטו בצלילות זכה וללא שום עיוותים.
OMNI‏: עליך להקליט הרכב כלי נגינה אקוסטיים או להזרים שיחת ועידה ברשת? עבור לקליטה רב-כיוונית והקולות ייקלטו היטב מכל הכוונים – 360 מעלות.
CARDIOID: במצב זה רוב הצליל נקלט מלפנים, ולכן הוא אידיאלי להקלטת שמע חד-כיווני כגון כלי נגינה סולניים ופודקאסטים.
בחר את ה-SNOWBALL ההולם את הסגנון שלך
מיקרופוני USB מסדרת Blue Snowball ידועים כמובן בזכות איכות הצליל שלהם, אך מפגינים גם עיצוב אופנתי ומושך במיוחד. סדרת Blue Snowball מוצעת בלבן עם מרקם, שחור מבריק, כחול חשמל וכרום ו-Blue Snowball iCE מתהדר בגוון לבן קריר. אתה מכיר מיקרופונים אחרים שמשתווים להם? הביצועים המתקדמים, העיצוב המתוחכם התואם והצבעים המרהיבים הופכים את Snowball לבחירה המנצחת.

נתונים טכניםTransducer Type: Condenser, Pressure Gradient With USB digital output
Polar Patterns: Cardioid or Omnidirectional
Frequency Response: Position 1-3: 40 –18 kHz
Sample/word Rate: 44.1 kHz/16 bit

דרישות מערכתWINDOWS
Windows 7, 8, 10
USB 1.1/2.0 (or newer)
64MB RAM (or better)
MACINTOSH
Mac OSX (10.4.11 or higher)
USB 1.1/2.0
64 MB RAM (minimum)

מימדים325 מ''מ
משקל: 460 גרם

Print
Order to shipment